top of page
yulyamisinya

Iepazīstināšana ar Botulīna Terapiju (BTA)

Botulīna terapija (BTA) ir specializēta medicīnas un kosmetoloģijas joma, kurā dažādu problēmu ārstēšanai izmanto A tipa botulīna toksīna injekcijas.

Kosmetoloģijā uz BTA balstīti medikamenti efektīvi ārstē horizontālās grumbas uz pieres, apakšējā plakstiņa un dekoltē zonā, kā arī dziļās starpacu grumbas un "kāpurķēžu pēdas" ap acīm. Tos izmanto arī lūpu palielināšanai, smaganu smaida korekcijai un žokļa muskuļu hipertonijas mazināšanai, kas var palīdzēt pārveidot sejas formu un samazināt apjomu apakšējā trešdaļā.

Botokss ir arī uzticams līdzeklis hroniskas migrēnas ārstēšanai, kas nodrošina ievērojamu simptomu uzlabošanos, samazina psiholoģisko stresu un uzlabo dzīves kvalitāti. Turklāt to var izmantot, lai paceltu lūpu stūrīšus, risinot uz leju noapaļotu lūpu problēmu. Visbeidzot, BTA injekcijas piedāvā efektīvu risinājumu hiperhidrozes ārstēšanai, bloķējot nervu signālus, kas izraisa pārmērīgu svīšanu, tādējādi sniedzot atvieglojumu cilvēkiem, kuri cieš no šīs slimības.



CIK DROŠAS IR BOTULĪNA INJEKCIJAS?

1987. gadā A. I. J. Karraterss (A. I. J. Carruthers) pirmo reizi izmēģināja botulīna toksīnu A kā kosmētikas līdzekli. Iepriekš botulīna toksīns tika uzskatīts par indi, bet tagad to plaši izmanto estētiskajā medicīnā kā drošu un efektīvu līdzekli ar vecumu saistītu ādas izmaiņu korekcijai.



"Botulīna toksīns var Jūs saindēt."

Nē, tas nav iespējams, jo korekcijas procesā tiek izmantota ļoti maza preparāta deva, kas nevar izraisīt organisma saindēšanos. Injekcijas tiek ievadītas lokāli, ietekmējot tikai noteiktus muskuļus, kas atbildīgi par izteiksmes līniju veidošanos.

"Injekcija var izraisīt muskuļu atrofiju."


ĀDAS KVALITĀTE PĒC BTA NEKĀDĀ VEIDĀ NEPASLIKTINĀS.

To pierāda daudzi pētījumi, tostarp Allergan veiktie pētījumi. Ja esat ilgstoši lietojis botulīna terapiju un pēc tam kādu iemeslu dēļ to pārtraucat, Jūsu seja vienkārši atgūst sākotnējo izskatu.

Comments


bottom of page